Lumekooli selle talve suure mäe reis siirdub Itaaliasse, liikudes kahe ägeda ja eripalgelise lumegarantiiga mäekeskuse vahel Pila  ja Courmayeur (Aosta org, Alpid).

Reisile 23.02-1.03 on oodatud kaasa Lumekooli lapsed peredega ning sõberpered, kes lumel liikumisega juba mõõdukalt hästi hakkama saavad. Reisil on kaasas Lumekooli treenerid, kes on abiks Alpioludega hakkamasaamisel.

Sa võib-olla ei ole Pilast ja Courmayeurist varem kuulnud, aga sellel on põhjus, miks itaallased Pila kiivalt saladuses hoiavad. Itaallastel ei oleks mitte midagi selle vastu, et neil üksi oma keskuses on ruumi sõita väga hästi hooldatud laiadel radadel, mis sobivad kõige erinevamate sõidutasemete ja profiilieelistuste jaoks. Pila teeb õnnelikuks nii freerider’i, rajasõitja, puutumata lume otsija, mogulisõbra kui pargihundi.
    Courmayeuri, seda kõige enam pildistatud mäekeskust, kirjeldavad seiklushimulisemad lumeinimesed kui Suusataevast, sest keskuses on kõige laiem valik radu Euroopa kõrgeimate tippude vahel – Mont Blanc ja Matterhorn valvavad rajasõitjaid, off-piste´ sõpru, puudrieelistajaid ning adrenaliiniotsijaid.

Reisi hind ja majutus
    Elame Aostas Itaaliapärases Omama hotellis****, mis on 600 m kaugusel
    Pila keskusesse sõitvast gondlist.
    REISI HIND kujuneb vastavalt toatüübile ja on koos hommikusöögiga.

Loe mäekeskuste, majutuse ja reisikorralduse kohta põhjalikumalt
    LUMEKOOLI SUURE MÄE REIS ITAALIASSE lehelt.

Kui soovid tulla kaasa, siis nüüd on õige aeg endast teada anda, vajadusel küsida küsimusi.
    Broneerimine ja küsimused: info@lumekool.ee