Lumelaua & mäesuusa treening algajatele – BUSS Rae vallast

Algajad lumelaudurid ja mäesuusatajad (koolilapsed) – Rae valla grupp

Reedeti alates 6.01.2022 kell 16.00-17.30
    BUSS RAE VALLAST!

Lumekool toob Valgehobusemäe suusakeskusesse lumelaua ja mäesuusa trenni koolilapsi, kes tulevad toime ise õigel ajal bussipeatuses olema. Soovituslik vanud 8+ aastat. Nüüd juba kolmandat aastat saavad algajad lumelaudurid mäele Rae vallast bussiga ja teist aastat on avatud ka algajate mäesuusagrupp.
    12 nädalat kestvate treeningute raames alustame algusest ja harjutame piisavalt. Õpime selgeks turvalise liikumise lumelaual/mäesuuskadel – pidurdamise ning hoo- ja suuna kontrollimise, kukkumise nii, et Sa end ei vigasta, lumetõstuki kasutamise, mäereeglid ning erineva profiiliga mäel hästi toimetulemise.
    Treeningutele mäekeskuses pääseb Rae valla koolilaps spetsiaalselt Rae grupi jaoks tellitud bussiga lähimast kodukandi peatusest.

Grupi suurus: 18 last jagunevad võrdselt mäesuusa ja lumelauaõppegrupi vahel.

Treeningu kuutasu: 140 eurot, sisaldab:
    – bussitransporti mäekeskusesse ja tagasi;
    – treeningut;
    – mäepiletit;
    – lumevarustuse renti (suusk/lumelaud, saapad, kiiver).

Bussi liikumisgraafik ja peatused:

14:40 Peetri kooli parklas

14.45 Järveküla kooli parklas
    15.00 Jüri Gümnaasiumi parklas
    16.00-17.30 Treening Valgehobusemäe Suusakeskuses
    18.30 Jüri Gümnaasiumi parklas
    18.45 Järvaküla kooli parklas
    19.00 Peetri kooli parkla

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest.
    NB! Lumekool MTÜ ei ole registreeritud EHIS-registris, mistõttu Lumekooli treeningutelt tagasimakset koolituskuludelt taotleda ei saa.

Kui veel kahtled, kas veedad see aasta aega suuskadel või lumelaual, siis loe läbi Lumekooli soovitus, mille leiad siit.

Kuidas meie lumetrennid välja näevad, vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

Registreerimiseks täida äraregistreerimisvorm ja info küsimiseks kirjuta: info@lumekool.ee