Lumelaua & mäesuusa treening algajatele – BUSS Rae vallast

Algajad lumelaudurid ja mäesuusatajad 10+ aastased – Rae valla grupp

Teisipäeviti alates 4.01.2022 kell 16.00-17.30
BUSS RAE VALLAST!

Lumekool toob Valgehobusemäe suusakeskusesse lumelaua ja mäesuusa trenni lapsi alates 10-st eluaastast. Juba teist aastat saavad algajad lumelaudurid mäele Rae vallast bussiga ja esimest aastat on avatud ka algajate mäesuusagrupp.
11 nädalat kestvate treeningute raames alustame algusest ja harjutame piisavalt. Õpime selgeks turvalise liikumise lumelaual/mäesuuskadel – pidurdamise ning hoo- ja suuna kontrollimise, kukkumise nii, et Sa end ei vigasta, lumetõstuki kasutamise, mäereeglid ning erineva profiiliga mäel hästi toimetulemise. Treeningutele mäekeskuses pääseb Rae valla koolilaps spetsiaalselt Rae grupi jaoks tellitud bussiga lähimast kodukandi peatusest.

Grupi suurus: 22 last jagunevad võrdselt mäesuusa ja lumelauaõppegrupi vahel.

Treeningu kuutasu: 100 eurot*, sisaldab:
– bussitransporti mäekeskusesse ja tagasi;
– treeningut;
– mäepiletit;
– lumevarustuse renti (suusk/lumelaud, saapad, kiiver)

Bussi liikumisgraafik ja peatused:

14:30 Peetri kooli parklas

14.35 Järveküla kooli parklas
14.45 Jüri Gümnaasiumi parklas
16.00-17.30 Treening Valgehobusemäe Suusakeskuses
18.30 Jüri Gümnaasiumi parklas
18.45 Järvaküla kooli parklas
19.00 Peetri kooli parkla

Juhime tähelepanu, et treeningu kuutasu võib muutuda!
* Lumekool on Rae vallale teinud taotluse, toetamaks treeninguid transpordile kuluvas osas. Lapsevanema osa 100 eurot kehtib juhul, kui Rae vallalt saabub toetuse osas positiivne vastus.
Kui vallal projekti toetada võimalik ei ole, on treeningu kuutasu 136 eurot (4 korda).
Teavitame gruppi registreerujaid taotluse rahuldamisest või rahuldamata jätmisest koheselt.

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest. Teatatud puudumiste korral toimub tasaarveldus järgmise kuu arvest.
NB! Lumekool MTÜ ei ole registreeritud EHIS-registris, mistõttu Lumekooli treeningutelt tagasimakset koolituskuludelt taotleda ei saa.

Kui veel kahtled, kas veedad see aasta aega suuskadel või lumelaual, siis loe läbi Lumekooli soovitus, mille leiad siit.

Kuidas meie lumetrennid välja näevad, vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

Registreerimiseks ja info küsimiseks kirjuta: info@lumekool.ee