Lumekool ja Valgehobusemäe Keskus on ühendatud rahvusvahelise lumekogukonnaga ja tähistab nagu igal pool maailmas Rahvusvahelist Lumepäeva (FIS World Snow Day).
    Lumepäeval kutsutakse kõikjal mäekeskustesse ja suusaradadele lumesõpru ning uudishimulikke esmakordselt lumealasid proovima.
    Tule 21. jaanuaril Valgehobusemäe Keskusesse ja proovi uut lumeala – mäesuusk, lumelaud või murdmaasuusk.

KUI SA OLED LUMEL UUS
    registreeri end mäesuusa või lumelaua grupitundi info@lumekool.ee
    Sinu esimene lumetund kestab 1h, mille jooksul omandad esmavõtted lumel, ohutuse ja mäel käitumise reeglistiku, saad teha esimesi libisemisi.
    Lastetundides osalejad saavad diplomi ette näitamisel Valgehobusemäe kohvikus kingituseks jäätise.
    HIND: Mäetunni tasu on 40 €, sisaldades koolitust, varustust ning mäekeskuse piletit. Registreeri tundi: info@lumekool.ee

Mäeprogramm
    MINU ESIMENE SUUSATUND – 5-10 aastased algusega kell 10.30
    MINU ESIMENE LUMELAUA TUND – 7-10 aastased algusega kell 11.00
    MINU ESIMENE SUUSATUND – 11-17 aastased algusega kell 12.00
    MINU ESINENE LUMELAUA TUND – 11-17 aastased algusega kell 12.30
    HAKKAN MÄESUUSATAJAKS NÜÜD ehk täiskasvanud algusega kell 13.30
    HAKKAN LUMELAUDURIKS NÜÜD ehk täiskasvanud algusega kell 14.00

KUI SA OLED JUBA KOGENUD SUUSATAJA VÕI LUMELAUDUR
    Tule pane end proovile VALGEHOBUSEMÄE KARIKA I ETAPIL algusega kell 16.00
    Valgehobusemäe Karikas on rajasõidu võistlus, kus võivad osaleda kõik vähemalt 10-aastased sõitjad –
    mäesuusal või lumelaual.
    Võistlussüsteem on lihtne: Sul on 3 ajavõtuga rajasõidu katset

Võistlusklasse on 4:

10-17 aastased mäesuusatajad,
    10-17 aastased lumelaudurid,
    täiskasvanud mäesuusatajad,
    täiskasvanud lumelaudurid
    Osavõtutasu: 35 € sisaldab 3 isikliku sõidutulemuse fikseerimist diplomil, mäepiletit, võistluskorraldust, võitjaile karikaid ja medaleid, kõigile osavõtjatele auhinda.
    * võistustasu ei sisalda varustuse renti, kui Sul oma varustust ei ole, saad selle rentida Valgehobusemäe keskusest
    ** võistlusel osalemisel on kiiver kohustuslik

REGISTREERIMINE: Lumekoolitusele registreeri märksõnaga “Minu esimene lumetund” ja võistluseie “Valgehobusemäe Karikas” meilitsi info@lumekool.ee