Kiiver Hatchey Desire + Mäeprillid

Hind: 89

Hatchey Desire mudeli kiiver sobib suurepäraselt noore suusataja või lumelauduri esimeseks kiivriks just selle väikese kaalu (450g), tipulise kuju, mugavuse ja lahede väljanägemise pärast. Loomulikult saab kiivrile templiks spetsiaalne Lumekooli logokleebis, mis on märk lumeinimeste tiimis olemisest.
    Kuidas valida õige suurusega kiivrit? – vaata videot SIIT

Prillid Hatchey Fly Junior mäeprillid on Hatchey Desire kiivriga hästi kokkusobivad.
    Prillidel on Hatchey Quick Venting (klaaside uduseks minemist vältiv) süsteem, mis tähendab spetsiaalselt disainitud tuulutusavasid, tagamaks täiuslikku õhuvahetust mäeprillide sees.

Mahetoodete veebipood Tervis 24.com on lumesõprade talvise elu peale mõeldes, välja pannud igale Lumekooli e-poe kiivrikomplekti ostjale kingituseks 1 kuu jagu D-vitamiini. Päikseannus Eesti talves hoiab Lumekooli sõbrad tervena.

Tootekood: - Kategooria: Product ID: 2712

Kirjeldus

Kiivri täidiseks spetsiaalne ESP materjal, mis on loodud lööke pehmendama, sisevoodriks pehme mikrokiududest allergiavaba materjal ning 3D kõrvade kaitse.
    Kiivril on prillide hoidmise klamber, 15 hingamistsoodustavat ventilatsiooniava, polsterdatud lõuarihm, kuklaosas pea suurus reguleerija.
    Kiiver kannab ohutussertifikaati CE 1077, klass B

FLY mäeprillid kaitsevad silmi kõrgmäestikus esineva tugeva päikesevalguse eest, samuti lume ning tuule eest. Klaasi värv: kollakas, peegel.
    Euroopa sertifikaat: CE EN 174: 2001 UV 400 CE

Värv