Kinkekaart – lumelaua eratund

Hind: 79

Selle kinkekaardiga saad ise või saab sõber tulla Lumekooli lumelaua eratundi.
    Lumelaua eratunnis on treener 1,5 tundi ainult Sinu päralt ja nii edeneb sõidu alustamine ja juurdeõppimine väga ladusalt. Pärast elu esimest eratundi suudad Sa juba lumelauda soovitud suunas ja kiirusel juhtida, oskad pidurdada ja oled ära teinud oma esimesed pöörded. Sealt edasi on hoopis turvalisem edasi omaette harjutada…

Lumelaua eratunni kokkuleppimiseks kirjuta info@lumekool.ee .
    Kui Sul oma varustust ei ole, siis selle saad lisatasu eest rentida Valgehobusemäe rendipoest, samuti tuleb Sul lunastada mäepilet, sest juba esmakordsel kohtumisel lähete treeneriga tõstukiga mäele.

Palun pane tähele, et kinkekaart on koolitusteenusele. See tähendab seda, et mäele tulles pead ostma Valgehobusemäe keskusest mäepileti ja oma varustuse puudumisel tuleb rentida ka varustus.

Kinkekaardi võid saada paberil või digis. Anna meile teada, kelle nimele ja kuhu me kinkeka postitame.

Kategooria: Product ID: 2778