UUS! 3 sammuga lumeinimeseks

Hind: 147

3 eratunni (3x 60minutit) pakett lapsele, kes grupitrenni ei taha ning sooviks personaalsemat lähenemist. Lähtume selles paketis just tema tempost ja õpistiilist.  Kasvav Lumeinimene alustab algusest ja saab harjutada piisavalt ning isiklikku edendamist tähistavad lõbusad kleepsud Lumeinimese päevikus. Päeviku saad esimeses tunnis ja seda tasub iga kord kaasas kanda. Viimases tunnis ootab värsket Lumeinimest preemia – Lumeinimese käepael.

Eratunni kokkuleppimiseks kirjuta info@lumekool.ee .

Palun pane tähele, et pakett sisaldab koolitusteenust. See tähendab seda, et mäele tulles pead ostma Valgehobusemäe keskusest mäepileti ja oma varustuse puudumisel tuleb rentida ka varustus.

Kategooria: Product ID: 6102