Mäetunniplaan 2022 – Lumekool

Mäetunniplaan 2022

Lumekool alustab sel talvel oma 8. lumehooaega. Laste, noorte ning täiskasvanute mäesuusa ja lumelaua grupitreeningud algavad taas jaanuari alguses Valgehobusemäel. Meie tunniplaanist võid leida algajatele ja edasijõudnutele mõeldud treeningud, mis vältavad jaanuarist kuni märtsikuu kesk-lõpuni (nii nagu mägi räägib).
Kui Sa ei ole varem Lumekoolis käinud, siis loe kindlasti Lumekooli ja treenerite kohta, kes oleme, miks me seda tööd teeme ja mida väärtustame.
Kui aga oled varem käinud meie mäel või mõnes teises lumekoolis, siis vali endale tunniplaanist edasi treenimiseks edasijõudnute treeninggrupp. Kui Sa pole päris kindel, milline grupp Sulle sobib, siis kirjuta ja mõtleme koos.

Registreerimine grupitrennidesse algab 1. novembrist kuni gruppides kohti jätkub.

GRUPITREENINGUTE HINNAD:

Lastetreeningute kuutasu (4 x) hind on 100 € (sisaldab treeningut, mäepietit ja varustuse renti).
Lastetreeningute kuutasu (4x), mis on kaetud bussitranspordiga Harku ja Rae vallast, hind on 100€ / 136€* (sisaldab bussitransporti, treeningut, mäepietit ja varustuse renti).
Täiskasvanute grupiõppe 3 korra õppetasu on 125 € (sisaldab treeningut väikses grupis, mäepiletit ja varustuse renti).

NB!
*
Lumekool taotleb igal hooajal treeningu toetust transpordikulude katteks, eesmärgiga madaldada lapsevanema treeningtasu osakaalu.
Kas valdade toetuse määramise komisjon Lumekooli taotluse rahuldab, selgub aasta lõpuks, millest teatame esimesel võimalusel.

Kuidas meie lumetrennid välja näevad?  Vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

LOE OMA TREENINGU KOHTA TÄPSEMALT:

Algajate grupitrennid:
Mäesuusk ja lumelaud – Harku valla grupp