Mäetunniplaan 2024

Lumekool alustab

taas mäetreeningute hooaega, sel talvel juba 10. lumeaastat.
    Laste, noorte ja täiskasvanute mäesuusa ja lumelaua iganädalased grupitreeningud kestavad jaanuari esimesest nädalast kuni märtsikuu lõpuni – 12 nädalat (või nii nagu mägi lubab). Lumekooli kodumägi on Valgehobusemäe Suusa- ja Spordikeskuses. Mäealade treeningperiood kestab 3. jaanuar kuni 26.märts.

Kui Sa ei ole varem Lumekoolis käinud, siis loe kindlasti Lumekooli ja treenerite kohta, kes oleme, miks me seda tööd teeme ja mida väärtustame. Siis vali endale sobiv algajate grupp. Kui aga oled varem käinud meie mäel või mõnes teises lumekoolis, vali endale lihtsalt tunniplaanist edasi treenimiseks edasijõudnute treeninggrupp.

Kui Sa pole päris kindel, milline grupp Sulle sobib, siis LOE SIIT või kirjuta ja mõtleme koos.

Bussiga või oma transpordiga?
    Valgehobuse mäekeskus asub Tallinna piirist tunnise autosõidu kaugusel, vanemad lapsed saavad kasutada mäele jõudmiseks Lumekooli busse. Talvel liigub mäekeskusesse 3 erinevat Lumekooli liini – algusega Harku vallast, algusega Rae vallast või algusega Tallinnast Kristiinest. Väikeste, 5-9 aastastele lastele mõeldud treeninguid bussiliin ei teeninda. Lumekooli hinnangul peaks laps enne 8-9 aastaseks saamist olema treeningus saadetud pereliikme poolt.

Registreerimine grupitrennidesse algab 1. detsembrist kuni gruppides kohti jätkub.
    Treeninggruppide moodustamisel eelistame trennilapsi, kes treenivad Lumekoolis terve õppeaasta – akrobaatika-, parkuuri- ja rulluisu perioodidel. Vabade kohtade olemasolul lisame talvegruppidesse ka uusi lumesõpru.

Varustus võib olla enda oma, aga kui seda ei ole, siis Valgehobusemäelt saad rentida treeningu ajaks varustuse.
    Võimalusel soeta endale isiklik kiiver. Selle leiad poest

TREENINGUSSE REGISTREERIMINE 👉 Oma lapse või enda saad treeninggruppi registreerida SIIN

GRUPITREENINGUTE HINNAD:
    Lastetreeningud

Kui laps jõuab mäekeskusesse ise ja tal on oma varustus – kuutasu (4 korda) 105 €
    Kui laps jõuab mäekeskusesse ise ja kasutab mäekeskuse rendivarustust – kuutasu (4 korda) 120 €
    Kui laps kasutab mäekeskusesse jõudmiseks bussi ja tal on oma varustus – kuutasu (4 korda) 150 €
    Kui laps kasutab mäekeskusesse jõudmiseks bussi ja kasutab mäekeskuse rendivarustust – kuutasu (4 korda) 160 €
    Kui Su laps elab Järva vallas – kuutasu (4 korda) 68 €

Edasijõudnud 2 X nädalas: Kui oled vähemalt 10-aastane ja Sul on treeningaastaid üle 2, saad Lumekoolis treenida
    2 X nädalas (teisipäeval sõidutehnikat ja neljapäeval sõidutehnikat + freestyle), eesmärgiga võistelda.
    Kui Sa jõuad treeningusse ise – kuutasu (8 korda) 150 €
    Kui Sa jõuad treeningusse bussiga (oma treeningusse koduliinil ja neljapäeval Kristiinest) – kuutasu (8 korda) 175 €
    NB! Edasijõudnud treeninglaste bussikohtade arv on piiratud.

*Lumekool on varasematel aastatel taotlenud Harku ja Rae vallalt toetust transpordikulude katteks, eesmärgiga madaldada lapsevanema treeningtasu osakaalu. Käesolevaks hetkeks ei ole vastava toetusmeetme taotlusvooru avatud ega ka kinnitust, et seda tehakse. Seetõttu puudub kindlus viidata võimalikule hinnaalandusele.

Täiskasvanute algajate 3 korra kursuse hind 150 € sisaldab mäepiletit, varustuse renti ja koolitust.

Kuidas meie lumetrennid välja näevad?  Vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

BUSSIGRAAFIKUD
    ESMASPÄEV
    Hall buss nr: 131DCH                                        Hall buss nr: 577TNN