Mäetunniplaan 2022

GRUPITREENINGUTE HINNAD:

Lastetreeningute kuutasu (4 x) hind on 96 € (sisaldab treeningut, mäepietit ja varustuse renti).
Lastetreeningute kuutasu (4x), mis on kaetud bussitranspordiga Harku ja Rae vallast, hind on 96€ / 136€* (sisaldab bussitransporti, treeningut, mäepietit ja varustuse renti).

Täiskasvanute grupiõppe 3 korra õppetasu on 125 € (sisaldab treeningut väikses grupis, mäepiletit ja varustuse renti).

Registreerimine grupitrennidesse algab 1. novembrist.

NB!
*
Nii Harku kui Rae vallal on huvihariduse toetamise meede. Lumekool taotleb igal hooajal treeningu toetust transpordikulude katteks, eesmärgiga madaldada lapsevanema treeningtasu osakaalu.
Kas valdade toetuse määramise komisjon Lumekooli taotluse rahuldab, selgub aasta lõpuks, millest teatame esimesel võimalusel.