Oleme alustamas oma iga-aastast 12 nädalat kestvat mäetreeningute perioodi kodumäel Valgehobusemäel.
    Mõnes algajate lumelaua ja suusagrupis on veel vabu kohti – küsida saad info@lumekool.ee või tehes registreeringu siin.

TUNNIPLAAN

Kuidas mäele saab? Mitmed grupid on varustatud trennibussidega, mis toovad mäele ja viivad pärast trenni kodukanti tagasi. Liinid algavad Tabasalust, Kristiinest või Peetrist, aga vaata ka kus peatusest veel liituda saab. Bussigraafikud ja teekonnad. Nooremaid kui 9-aastaseid trennilapsi on oodatud mäetrennis saatma toetav pereliige.

Millal alustada ja millega? Ei ole reeglit, aga… Mäesuusaga on grupitrennis hea alustada 5-aastaselt ja lumelauaga alates 7-aastaselt. Kui laps osales mäetreeningute ettevalmistavas treeningosas Spot of Tallinnas, võib lumelauaga alustada ka enne 7- aastaseks saamist.

Varustuse saad meilt, aga võid tulla ka enda varustusega. Kliver võiks Sul endal olla. Kust saab?

Loe ka: Mis kool see Lumekool on?
    Vaata ka: Meie treeningelu pilte