Lumekooli kevadmoodul on jõudmas lõpusirgele ja on aeg saata meie lumelapsed suvepuhkusele. NB! Meie esimene suvelaager toimub juba uuel kuul, vaata lisa meie kodulehelt (Lumekooli ühepäevane spordilaager). Registreerimiseks kirjuta info@lumekool.ee.

Sel nädalal toimuvad lumelaste viimased trennid, mis lõppevad piduliku autasustamise ning tordi söömisega. Samuti toimub meil sel aastal vahva ühissõit, kus osalevad meie kõige pisemad kui ka edasijõudnud rullitajad.

Parkuurikate viimane trenn toimub 11.juunil kell 18.15 välisõhu parkuuripargis Koplis. Selleks puhuks ootame kõiki vanemaid parkuuriparki, et lapsed saaksid näidata, mida vinget nad juba oskavad ja saavad tähistada, et on edukalt kevadmooduli läbinud!

Rullitajate viimased trennid toimuvad stardiga Järveküla spordihoone juurest (algajatele) 11.juunil kell 19.00 ning (edasijõudnutele) 13.juunil kell 18.00. Algajate viimane trenn saab lõpu Kindluse kooli juurest, kuhu palume vanematel järele tulla.

Rulluisutajate lõpupidu toimub 14.juunil kell 18.00 ning see algab vahva ühissõiduga. Sõit saab alguse Järveküla Spordihoonest ning sõidetakse kuni Kindluse kooli tõuksipargini, kus toimub rulluisu oskuste ettenäitamine ja tordisöömine ning diplomite jagamine.

Nautige kõik vahvat suve ning kohtume juba peagi Lumekooli esimeses spordilaagris!

NB! Peagi tuleb info ka Lumekooli augustikuu suvelaagri kohta!