Hea lumesõber!
    Oled oodatud Lumekooliga kaasa lumehooaja lõpu laagrisse.
    21-24. MÄRTS 2024
    LUMEHOOAJA LÕPULAAGER – TAHKO MÄEKESKUSES (Soome)

Lumekooli talvehooaja lõpulaager viib Lumekoolikad ja sõbrad taas suurele mäele. Sel talvel oleme valinud lõpureisi sihtkohaks suusa- ja lauasõprade suure lemmiku Tahko Mäekeskuse. Tahko on paljude põhjamaine lemmikkeskus oma vaheldusrikkuse poolest, igale tasemele ja maitsele radu on kokku 23, millest pikim 1200 meetrit.

Millal ja kuidas liigume?
    Neljapäeval 21.03 kell 12 Eckerö laevaga Helsingisse, edasi bussiga Tahkole (sõiduaeg 6 tundi) ja tagasi pühapäeval 24.03 pärastlõunal Tahkolt bussiga Helsingi suunas ning kell 21.40 Eckerö laevaga Helsingist Tallinnasse.
    Jah, palun kavaldage laste reedene koolipäev (ja oma tööpäev) iseõppe reźiimi, bussis on selleks aega piisavalt.

LAAGRI HIND SISALDAB:
    – bussi ja laevatransporti
    – suunal Tallinn-Helsingi buffee lõunsööki
    – hommiku, lõuna ja õhtusööke fikseeritud hinnaga Tahkol (3 hommikut, 3 lõunat ja 2 õhtusööki)
    – mäepiletit 2 täispäeva
    – laagrielu mäel ja mäepäevade vahel
    – Lumekooli treenerite tähelepanu ja seltskonda mäel ja mäepäevade vahel
    – majutust kas A) 8-kohalises mökkis või B) 2-kohalises hotellitoas, mis paiknevad mäe ääres.

MÖKKIS ELAMISE KOHAD ON OTSAS, SAADAVAL VEEL VAID 2-KOHALISED TOAD
    6-12 aastane laps
    – ööbimisega mökkis 656 € ja ööbimisega 2-kohalises hotellitoas 720 €
    12+ ja täiskasvanud – ööbimisega mökkis 700 € ja ööbimisega 2-kohalises hotellitoas 765 €

* 2- kohaline hotellituba võimaldab 1 lisavoodikohta
    ** Kui Sa soovid teha ise süüa, oled oodatud treenerite maja kööki seda tegema ning siis saad lahutada laagri hinnast maha 130€.
    **** Kui Sa mäele ei tule, küsi laagri hinda ilma mäepileti tasuta.

LOE LAAGRI KOHTA ROHKEM

Registreerimine: info@lumekool.ee