Hea lumeinimene,

alanud on registreerimine Lumekooli kevadmooduli treeningutesse.
    Sel kevadel on Sul valida rulluisu baasmooduli ja parkuuritreeningute vahel.

Rulluisu treeningud toimuvad Järveküla Spordihoones (Peetris) ning parkuuri treeningud Parkuuri Keskuses, Kristiines.
    LUMEKOOL SOOVITAB: Väiksematele lumeinimestele soovitab Lumekool käia trennis edasi üks kord nädalas – rullitamas ning vanematele ja edasijõudnutele soovitame jätkata kehalist treenimist kaks korda nädalas – rullitamas ja parkuuris.

RULLUISK ja PARKUUR

Rulluisumoodul on klassikalise mäesuusa- ja lumelaua koolituse üldkehalise ettevalmistuse osa. Rulluisutamine aitab parandada tasakaalu ja koordinatsiooni ning treenida kiiruse tunnetust. Lisaks on see turvaline, kui läbida treeneriga baasmoodul ning lõbus nagunii.
    Parkuuri
    on Lumekool edukalt treeninud nüüd juba mitu hooaega, kuid sügisel alustasime värskes spetsiaalselt parkuurkeskkonnaks valminud saalis Parkuuri keskuses. Selles treeningus toimub akrobaatika, lihasjõu, koordinatsiooni segune üldkehaline treening, millele on juurde segatud parkuurronimise ja -liikumise elemente. Ülikasulik ja väga lõbus.

Nooremad treenivad (5-9 aastased)

Reedeti kell 18.00-19.30 Järvakülas Spordihoone pallimängu saalis (Reti tee 20, Peetri alevik)

Vanemad treenivad (10-19 aastased)
    Teisipäeviti kell 18.15-19.45 Parkuuri Keskuses (Tulika 9/11, Kristiine linnaosa, Tallinn) ja