Jah! Hommikul läheme ja hilisõhtul jõuad koju tagasi.
    Tule kaasa, saad end või oma last proovile panna selle kandi ainsal päris suurel mäel.
    Ülimugav värk – Sind sõidutab Viking XPRS ja kõigi mugavustega AIM Reiside buss.
    Päev tuleb pikk, kuid Himos on seda väärt!

11. veebruaril Tallinn-Himos (Soome)- Tallinn

REISI HIND: 110 € lapsele ja 135 € täiskasvanule sisaldab:

• laevapiletit Tallinn-Helsingi-Tallinn
    • hommikusööki Viking XPRS-ga
    • bussikohta
    • Himose mäekeskuse mäepiletit
    • huvi korral Lumekooli treeneriga grupissõitu Himose mäekeskuses

Kuidas päev välja näeb ja mida veel on selle päeva kohta hea teada LOE SIIT:

Registreerimine: kuni 29. jaanuarini (või kuni bussis kohti): info@lumekool.ee märksõnaga “Himos”

Registreerumiseks vajame Sinu ja kaaslaste täisnime ning sünniaega. Laevale pääseb ID-kaardi või passiga.

Lastele ootame kaasa toetavat pereliiget, noorukite kaasavõtmise otsustab Lumekooli treener. Laevareisi reeglite kohaselt peab alla 16-aastastel reisijatel olema volitatud saatja.