26. juulil oleme Valgehobusemäel päevalaagris – rulluiskudel

Kellele ja mis teeme?
    5-16 aastastele lastele ja noortele
    – rullioskusega lumekoolikale ja heale sõbrale.
    Keskendume sel päeval rulluisu slaalomi õppimisele – tasasel maal ning laskumisel. Katsetame pikemate sõidudistantsidega. Loomulikult ujume, sööme 3 korda päevas, laseme vibu, mängime palli, sõidame suvetuubi ning teeme veel mitut sportlikku tegevust. Nalja saab ka alati.
    Tuleb korralik spordilaagripäev, mis algab hommikujooksuga kell 9 ja lõppeb lõkkeõhtu grilliga kell 19.30.

Kuidas kohale saab?
    Valgehobusemäe laagrisse saad tulla kas oma transpordiga või bussiga.
    Buss sõidab liinil Tabasalu-Kristiine-Peetri Selveri esine parklaValgehobusemäe ja tagasi.

LAAGRI HIND:

ise kohale tulemise ja koju minemisega 89€ või bussitranspordiga 99€
    * Soovid olla lapsele lähedal, siis ise saad veeta (töö)päeva Valgehobusemäe keskuses või looduses, täpselt nii nagu Sulle sel päeval tundub.
    ** bussiga mahub laagrisse piiratud arv noori

Laagris on lastele juhendajaks Lumekooli treenerid ning rulluisu treener Tõnis Paalme (rulluisukool.ee).

Mida vaja läheb? Sportlikud riided, rulluisud, kaitsmed, kiiver. Kui Sul uisuvarustust ei ole, aitame enne korraldada.

Laagri ja korralduse kohta loe põhalikumalt
    SIIT
    REGISTREERIMISE LINK ON SIIN