book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

  reservation@name.com

  Reservation hotline: +1 800 1234 556

  Mäesuusa ja lumelaua treeningud- Rae valla lapsed

  Juba kolmandat aastal teeb Lumekool Rae valla koolilastele oma mäesuusa ja lumelaua treeninguid. Rae laste jaoks on tellitud buss, mis võtab lumelapse kooli eest peale, viib Valgehobusemäe suusakeskusesse treeningusse ja toob pärast treeningut koduvalda tagasi. Mäesuuska ja lumelauda on saab alustada algusest või jätkata sealt, kus eelmisel aastal pooleli jäi. 

  Lumekooli mäetunniplaani talveks 2023 leiad SIIT
  Registreerimiseks täida ära ANKEET
  Info küsimiseks kirjuta: info@lumekool.ee 

  ALGAJAD MÄESUUSATAJAD ja LUMELAUDURID treenivad REEDETI kell 16.00-17.30
  Loe selle treeningu kohta rohkem: Treeningu kirjeldus

  EDASIJÕUDNUD MÄESUUSATAJAD treenivad kolmapäeviti kell 16.00-17.30
  Trenn on mõeldud nendele lastele, kes juba on varem Lumekoolis (või mõnes muus lumetrennis) käinud, mäesuusaga sõitnud ja tahavad uusi nippe õppida. Me jätkame uuel käigul sõidutehnikaga, katsetame erinevatel mäeprofiilidel sõidu adapteerimist, täiustame aja- ja rajasõitu. Edasijõudnute treeningul liigume mitmel käigul, niiet väljakutset jagub nii teise aasta kui ka 5-aasta sõitjale. Edasijõudnud mäesuusatajad on väga oodatud osalema Lumekooli laagrites, hooaja kestel ning lõpus.

  EDASIJÕUDNUD LUMELAUDURID treenivad neljapäeviti kell 16.00-17.30
  Trenn on mõeldud nendele lastele, kes juba on varem Lumekoolis (või mõnes muus lumetrennis) käinud, lumelauaga sõitnud ja tahavad uusi nippe õppida. Me jätkame uuel käigul sõidutehnikaga, katsetame erinevatel mäeprofiilidel sõidu adapteerimist, täiustame aja- ja rajasõitu. Edasijõudnute treeningul liigume mitmel käigul, niiet väljakutset jagub nii teise aasta kui ka 5-aasta sõitjale. Edasijõudnud lumelaudurid on väga oodatud osalema Lumekooli laagrites, hooaja kestel ning lõpus.

  Treeningutele mäekeskuses pääseb Rae valla koolilaps spetsiaalselt Rae grupi jaoks tellitud bussiga lähimast kodukandi peatusest.

  Grupi suurus: 18 last

  Bussi liikumisgraafik ja peatused:

  14:30 Peetri kooli parklas

  14.35 Järveküla kooli parklas
  14.45 Jüri Gümnaasiumi parklas
  16.00-17.30 Treening Valgehobusemäe Suusakeskuses
  18.30 Jüri Gümnaasiumi parklas
  18.45 Järvaküla kooli parklas
  19.00 Peetri kooli parkla

  Treeningu kuutasu: 140 eurot*, sisaldab:
  – bussitransporti mäekeskusesse ja tagasi;
  – treeningut;
  – mäepiletit;
  – lumevarustuse renti (suusk/lumelaud, saapad, kiiver)

  Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest. Teatatud puudumiste korral toimub tasaarveldus järgmise kuu arvest.

  NB! Lumekool MTÜ ei ole registreeritud EHIS-registris, mistõttu Lumekooli treeningutelt tagasimakset koolituskuludelt taotleda ei saa.

  HUVITAV INFO! – treeningtasu võib muutuda odavamaks.
  Lumekool taotleb igal hooajal Rae vallalt toetust transpordikulude katteks, eesmärgiga madaldada lapsevanema treeningtasu osakaalu. Kas valla toetuse määramise komisjon Lumekooli taotluse rahuldab, selgub käesoleva aasta lõpuks. Võimalikust toetusest ja selle osakaalust teatame esimesel võimalusel.
  Rae valla toetusmeede: Mittetulundusliku tegevuse sihtotstarbeline toetamine.

  Kuidas meie lumetrennid välja näevad, vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT