Alanud on Lumekooli sügisperioodi treeningutesse REGISTREERIMINE.
    AKROBAATIKA-TÕUKS-PARKUUR-LIHASTREENING – Lumekooli lapsed treenivad mitmekesiselt

Lumekool alustab oma kooliaastat lumehooajaks ettevalmistumisega. Üldkehaline ettevalmistus mäealade – mäesuusk või lumelaud – treeninguks algab septembrist ja kestab jõuludeni. Treeningud Spot of Tallinna akrobaatika ja tõukerattaalal ja vanemate lastega Parkuurikeskuses, teevad lumeinimese tugevamaks, paindlikumaks, osavamaks, kiiremaks, vastupidavamaks ja tasakaalukamaks. Peale sügisest üldkehalise ettevalmistuse moodulit, kolime me mäele Valgehobusemäe suusakeskuses.

Igal sügisel rõõmustame trenni tagasi tulnud lumeinimesi nähes ja tervitame uusi lapsi, kes ei ole varem lumealadega kokku puutunud, aga tahaksid. Lumekooli (lumeinimeseks kasvamise) trenni sobivad hästi ka need lapsed, kelle jaoks Lumekooli trenn on üldse esimene trennitulek.

Sel sügisel jagunevad lumeinimesed 4 treeninggrupi vahel
    Vali endale kõige sobivam grupp vanuse poolest, sobiva aja või asukoha järgi.

TUNNIPLAANI ja TREENINGUTE KIRJELDUSED leiad siit

REGISTREERIMINE ja info info@lumekool.ee

Kui soovid konsulteerida oma lapse jaoks grupi sobivust, kirjuta!