book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

  reservation@name.com

  Reservation hotline: +1 800 1234 556

  Mäealade – mäesuusk ja lumelaud – treeningutesse registreerimine

  Laste, noorte ja täiskasvanute mäesuusa ja lumelaua iganädalased grupitreeningud kestavad Lumekoolis 12 nädalat. Lumekooli kodumägi on Valgehobusemäe Suusa- ja Spordikeskuses.
  Mäealade treeningperiood kestab 3. jaanuar kuni 26.märts.

  Tutvu Lumekooli talvise tunniplaaniga ja kui leiad endale sobiva treeningu, siis treeninggruppi saad registreerida SIIN, täites andmeankeedi.

  Mäesuusatajad alustavad Lumekoolis 5-aastaselt ja lumelaudurid 7-aastaselt ning nii mäesuuska kui lumelauda saab treenida algaja ning edasijõudnute tasemelt. Samuti on Lumekoolis freestyle suusa ning lumelaua grupid.
  Kui Sul oma varustust ei ole, saad selle Valgehobusemäelt igaks treeningkorraks, kuid võid tulla trenni ka oma varustusega. Lapsed, kes on saanud 9-aastaseks, saavad mäekeskusesse trenni Lumekooli bussiga.

  Tunniplaani, hinnakirja, bussigraafikute ja korralduse kohta loe põhjalikumalt Mäetunniplaani lehelt
  Kui Sa täpselt ei tea, millisesse gruppi Sina või Su laps sobib, siis oled oodatud meile kirjutama oma ootsuste ja küsimustega info@lumekool.ee.