Stiina Liivrand (35)

Lumelaua instruktor
mina lauagaMinu suur armastus on lumelauasõit. Tavaliselt kohe nii suur, et ei jõua lund ära oodata. Instruktoriks õppisin ma Prantsusmaal Meribelis ja värskelt täiendasin end Śveitsis Zermattis. Minu lumelauaõppe meetod võimaldab igal algajal 3 tunniga sõitma hakata –  teha pöördeid, kontrollida laua suunda ja kiirust. Ka neil, kel juba mõned aastad lauasõitu seljataga, tekib vahel seisak, kust ise ei oska edasi minna. Ma oskan ka siis kasulikku nõu anda, et saaksid oma lauaelu uuele tasemele viia… 

Mina usun, et lumelaua sõit ei ole ainult hulljulgete teismeliste teema. Lapsed õpivad kiiresti ja tunnevad lumelauasõidust suurt rõõmu. Kuid ka täiskasvanud hakkavad pärast lauakoolitust mõnusasti sõitma – mõni hoogsamalt ja mõni cruisib niisama rahulikult mööda mäge.

Ma tahan, et esimene lumelaua kogemus oleks kõigile heas mõttes eriline – et tekiks lendamise tunne. Mu luban, et ma ei vii kedagi kohe mustale mäele või lumeparki hüppeid sooritama, kuid oma mugavustsoonist liugleb iga õppur alati natuke välja.

Koolitan eesti, vene ja inglise keeltes
stiina@lumekool.ee
55666000

Brita Nurmik (21)

Lumelaua instruktor
BritaArmastan lund üle kõige ja on täiesti tavaline et vaatan lauavideosid juba kesksuvel, sest ei suuda talveni kannatada. Lumelauaga olen sõitnud seitse aastat ja tänaseks on see kujunenud mu elu lahutamatuks osaks. Olen läbinud erinevaid koolitusi Eestis ja täiendan end pidevalt. 

Instruktorina on minu jaoks hindamatud need hetked kui näen õpilasi tunni lõpus, naeratus näol, mäest alla tuhisemas. Arvan et igale inimesele tuleb läheneda individuaalselt ning kindlasti peab õpilase ja instruktori vahel olema soe, aus ja avatud suhe. See loob hea pinnase edukaks õppimiseks. 

Usun, et pole olemas inimesi kes lumelauaga sõita ei suudaks, on lihtsalt need inimesed kes seda veel proovinud pole.

Koolitan eesti ja inglise keeles
56641772 

Lii Ann Liivrand (21)

Lumelaua instruktor

12476072_1065601193497615_224701605_n
Lund ootan juba suvel ja alati, kui on valida soojamaareisi ja suusareisi vahel, lähen kindlasti mägedesse, ka seal saab päikest nautida! Lumelauda olen sõitnud 7 aastat ning instruktorikoolituse olen läbinud Eestis. Lumelaua sõidu saab selgeks igaüks, kellel vähegi tahtmist ja isu. Treenime tasakaalu ja leiame selle õige feelingu…

Lumelauatamine – see on puhas kaiff ja mõnu ja lisaks võid avastada, et talv võib olla veelgi lõbusam kui suvi!

Koolitan eesti, inglise  ja saksa keeles

Karl Pääru (21)

Suusainstruktor

16710633_1314119568610519_1785192135_oSuusapisiku sain ma juba varakult lapsepõlves. Enda esimesed suusasõidud tegin 3-aastaselt. Tõsisemalt olen tegelenud suusatamisega, täpsemalt siis freestyle-suusatamisega viimased 7 aastat. Olen olnud hooajal 2012/13 Eesti meister ja Baltikumi TOP 3 paremikus.

Kui just Sina tahad lennata hüpetest nii nagu Kelly Sildaru või siis õppida ikkagi lihtsalt mäest alla suusatamist, ohutult ilma muude uhkete viguriteda, siis küsi julgelt ja tee algust sellega juba täna!

Koolitan eesti ja inglise keeles

Rasul Kadòrov (28)

Suusainstruktor

Bg4tv_N6GjoArmastus talviste spordialade vastu algas mul juba lapsepõlvest, kui istusin esimest korda kelgu peale, et vallutada kõige kõrgem küngas, mis rajati traktorite abiga minu kodu lähedale. Sellest ajast peale sõidan iga talv, mitte ainult küngastel, vaid ka kõrgetel mägedel, et saada kätte “drive”…

Inimesed ei ole suusa VÕI lumelaua inimesed, mina armastan neid mõlemaid ühepalju – mõlemal on omad eelised.
Suusainstruktoriks õppisin Austrias ja instruktorina olen töötanud kahel hooajal Šveitsi suusakuurortides.
Ma tean, et vähemalt suuskadel sõitmise eeldused on olemas kõigil, tähtis on alustada!

Koolitan eesti ja vene keeles.

58531777