Stiina Liivrand

Stiina Liivrand

Lumelaua Instruktor
Hei, mina olen Stiina!

Minu suur armastus on lumelauasõit. Tavaliselt kohe nii suur, et ei jõua lund ära oodata. Instruktoriks õppisin ma Prantsusmaal Meribelis ja värskelt täiendasin end Śveitsis Zermattis. Minu lumelauaõppe meetod võimaldab igal algajal 3 tunniga sõitma hakata –  teha pöördeid, kontrollida laua suunda ja kiirust. Ka neil, kel juba mõned aastad lauasõitu seljataga, tekib vahel seisak, kust ise ei oska edasi minna. Ma oskan ka siis kasulikku nõu anda, et saaksid oma lauaelu uuele tasemele viia… 

Mina usun, et lumelaua sõit ei ole ainult hulljulgete teismeliste teema. Lapsed õpivad kiiresti ja tunnevad lumelauasõidust suurt rõõmu. Kuid ka täiskasvanud hakkavad pärast lauakoolitust mõnusasti sõitma – mõni hoogsamalt ja mõni cruisib niisama rahulikult mööda mäge.

Ma tahan, et esimene lumelaua kogemus oleks kõigile heas mõttes eriline – et tekiks lendamise tunne. Mu luban, et ma ei vii kedagi kohe mustale mäele või lumeparki hüppeid sooritama, kuid oma mugavustsoonist liugleb iga õppur alati natuke välja.

Koolitan eesti, vene ja inglise keeltes
stiina@lumekool.ee
+372 556 66 000

 

Lii Ann Liivrand

Lii Ann Liivrand

Lumelaua instruktor
Hei, mina olen Lii Ann!

Lund ootan juba suvel ja alati, kui on valida soojamaareisi ja suusareisi vahel, lähen kindlasti mägedesse, ka seal saab päikest nautida! Lumelauda olen sõitnud alates 2011. aastast ning instruktorikoolituse läbisin Eesti Suusaliidus. Lumelauasõidu saab selgeks igaüks, kellel vähegi tahtmist ja isu. Treenime tasakaalu ja leiame selle õige feelingu! 

Lumelauatamine – see on puhas kaiff ja mõnu ja lisaks võid avastada, et talv võib olla veelgi lõbusam kui suvi!

Koolitan eesti ja inglise keeles

+372 53506018

Brita Nurmik

Brita Nurmik

Lumelaua instruktor
Hei, mina olen Brita!

Armastan lund üle kõige ja on täiesti tavaline et vaatan lauavideosid juba kesksuvel, sest ei suuda talveni kannatada. Lumelauaga olen sõitnud alates aastast 2009 ja tänaseks on see kujunenud mu elu lahutamatuks osaks. Olen läbinud erinevaid koolitusi Eestis ja täiendan end pidevalt. 

Instruktorina on minu jaoks hindamatud need hetked kui näen õpilasi tunni lõpus, naeratus näol, mäest alla tuhisemas. Arvan et igale inimesele tuleb läheneda individuaalselt ning kindlasti peab õpilase ja instruktori vahel olema soe, aus ja avatud suhe. See loob hea pinnase edukaks õppimiseks. 

Usun, et pole olemas inimesi kes lumelauaga sõita ei suudaks, on lihtsalt need inimesed, kes seda veel proovinud pole.

Koolitan eesti ja inglise keeles
+372 566 41 772 

Karl Pääru

Karl Pääru

Suusainstruktor
Hei, mina olen Karl!

Suusapisiku sain ma juba varakult lapsepõlves. Enda esimesed suusasõidud tegin 3-aastaselt. Tõsisemalt olen tegelenud suusatamisega, täpsemalt siis freestyle-suusatamisega viimased 7 aastat. Olen olnud hooajal 2012/13 Eesti meister ja Baltikumi TOP 3 paremikus.

Kui just Sina tahad lennata hüpetest nii nagu Kelly Sildaru või siis õppida ikkagi lihtsalt mäest alla suusatamist, ohutult ilma muude uhkete viguriteda, siis küsi julgelt ja tee algust sellega juba täna!

Koolitan eesti ja inglise keeles

Martin Anja

Martin Anja

Lumelaua instruktor
Hei, mina olen Martin!

Lume ja vee armastus on mul olnud juba väiksest peale. Surfamisega olen tegelnud nüüdseks kokku 5 aastat, lauatamisega natuke vähem.

Need kaks tegevust on minu jaoks ilmselt parimad asjad, mida tehes unustan täielikult muud tegemised ja mured. Just see vabaduse tunne on see, mis kisub mind seda aina rohkem tegema ja tulema tagasi reaalsusesse suure naeruga suul.

Olen omandanud võtted ja koondanud mõtted ning nüüd teeb mind väga rõõmsaks, kui saan edasianda seda vabaduse ja rõõmu tunnet… või vähemalt lumelauasõidu oskuse.

Valdo Kangur

Valdo Kangur

Suusainstruktor
Hei, mina olen Valdo!

Minu lihtne sõnum kõigile iseõppijatele ja harjutajatele on, et koos instruktoriga on alustada uskumatult lihtne, turvaline ja edasijõudmine toimub kiirelt. See kogemus on mul endal varnast võtta, sest alustasin just ilma instruktorita ja mäletan, kui raskelt kõik seetõttu tuli. Nüüd tahaksin aga kõiki huvilisi sellest säästa… 

Aga, … minu suusa-ajalugu on pikk…

 

Andres Kliss

Andres Kliss

Lumelaua instruktor
Kelly Vainlo

Kelly Vainlo

Suusainstruktor