book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

  reservation@name.com

  Reservation hotline: +1 800 1234 556

  Selle talve Al Dente Cup-i II etapp toimub 18. veebruaril kell 16.30 Valgehobusemäel
  Lumekooli AL Dente* Cup  on mõeldud kõige väiksematele suusa- ja laualastele, kes on juba mõnda aega harjutanud, aga on veel minna… Võistlusformaat sobib 1-2 ja vahel 3. aasta lumelastele vanuses 5-10 aastat, kes juba suudavad märgiste vahel raja läbida – nagu trennis. Praegu pole veel oluline, kui kiiresti või millises sõidustiilis (laudurite sik-sak stiil on sobiv). * Peaaegu valmis 🙂


  AL Dente võistlusformaat:
  Sul on 3 ajasõitu mahapandud rajal ja Sa võistled iseendaga – Sinu ülesanne on parandada iseenda aega. Lumekool loeb kokku minutid-sekundid, kui palju kiirem oli Sinu kõige kiirem sõit.
  Kuu aja pärast (3. etapil 17.märtsil – selle talve viimane) saad oma tulemust parandada veelgi ning kõik ajad lähevad Sulle diplomi peale kirja. Lihtne!

  KAVA:
  Tule mäekeskusesse varem, et saaksime otsida Sulle sobiva varustuse, sest kell 16.30 alustame mäel võistluse reeglite ja stardijärjekorra tutvustamisega. Siis saab igaüks sõita mõned soojendussõidud ning kella 17.00 ajal on esimese start. Pärast kolme ringi sõitude sõitmist kohtume Valgehobusemäe kohvikus autasustamiseks.

  Võistlemise osavõtutasu 32€ sisaldab:
  – mäevarustust võistluse ajaks (suusad/lumelaud, saapad ja kiiver)
  – mäepiletit võistluse ajaks
  – 3 ajavõtuga võistlussõitu
  – auhinda ja diplomit Sinu isiklike sõidutulemustega.

  REGISTREERIMINE: Pane lumelaps kiiresti võistlusele kirja info@lumekool.ee peakirjaga “Registreerin Al Dente Cupile”, tee endale pühapäeva õhtupoolik vabaks ja tule koos perega mäele – lase tal näidata, mida ta juba oskab!

  NB! Võistlusest võivad osa võtta ka lapsed (5-9 aastased), kes ei osale Lumekooli trennides. Kiiver on kohustuslik!