Nii on! Nüüd on kõik selge ja Lumekooli sügisperioodi sisetreeningutesse on registreerimine alanud.
    Lumekooli sisehooaeg algab sel aastal juba septembris. See tähendab, et Lumekooli treeninghooaeg kestab 7 kuud.
    Alustame Spot of Tallinnas 3. septembril akrobaatika- ja tõukerattaalal (Pump Track) kahe grupiga.

Vali grupp:
    AKROBAATIKA & TÕUKS – Reedeti  kell 17.00-18.30  – Alustavad lumeinimesed vanuses 5-10 aastased
    PARKOUR & TÕUKS – Pühapäeviti kell 14.30-16.00 – Edasijõudnud lumeinimesed ja uued lumesõbrad vanuses 10+

Reedene treening (alates 3. septembrist) sobib noorematele lumesõpradele, kes ei ole veel Lumekoolis või üldse üheski trennis käinud või on käinud Lumekoolis 1 aasta, aga on 5-7 aastane. See treening on väga mänguline, kus turnime ja hüppame, otsime tasakaalu, harjutame koordinatsiooni, pingutame natuke lihaseid ja hakkame tõukerattaga põnevaid teekondi sõitma.

Pühapäevane treening (alates 5. septembrist) sobib juba lumeeluga tuttavatele lastele. Lapsed, kes on juba lumelaua või mäesuusatreeningul käinud ja soovivad Lumekoolis jätkata või need, kes soovivad sel hooajal mäel liituda ja on saanud vähemalt 10 aastaseks. Sel aastal alustame edasijõudnud kehatunnetusega lastele sobiva parkouri õppimist akrobaatikaalal, so 1 h treeningust ning 30 minutit teeme tegusid tõukerattal.

NB!
    Pühapäevasesse treeningusse sõidab buss Harku vallast (Tabasalu-Alasniidu-Spot-Alasniidu-Tabasalu). Harku valla lastele mõeldud treeningu kohta loe SIIT täpsemalt

Loe treeningute kohta põhjalikumalt

Info ja registreerimine: info@lumekool.ee ja 55666000